2026.06.10. Már korábban beszámoltunk arról, hogy 4 fő teljesítette a 40 órás tűzoltó alaptanfolyamot egyesületünk berkein belül, Ők szerdán a tanfolyam tanúsítványait is átvehették Bodnár Ferenc elnök Úrtól.
Szerdán a karbantartás végén vehették át tanúsítványaikat frissen végzett önkéntes tűzoltóink. Bodnár Ferenc elnök Úr megköszönte a tanulási folyamatra fordított idejüket, a csatlakozási szándékukat és a már teljesített önként vállalt feladataikat. Sok sikert és jó csapatmunkát kívánt elnök Úr nekik, majd átadta a tanfolyam végi bizonyítványaikat. Gratulálunk Balog Lászlónak, Bánfi Tamásnak, Mogyorósi Tímeának és Tero-Pop Norbertnek a 40 órás tűzoltó alaptanfolyam sikeres elvégzéséhez. További jó tanulást és jó hangulatú, sikeres önkéntes munkát kívánunk nekik egyesületünk tagjaiként!
Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület











