Szolgáltatásaink

Egyesületünk két típusú sátrat kínál bérlésre a következő feltételekkel:

M63 típusú honvédségi sátor: 1 darab 4m X 6m, 4 méterenként bővíthető max. 12 méterig

Pilisszentiváni lakosnak, Szentivánon történő állítással: 5.000 Ft / sátor / rendezvény
Szomszédos községekbe: 10.000 Ft / sátor / rendezvény
Más községekbe: 10.000 Ft / sátor / rendezvény + járulékos költségek

PARTY sátor: 1 darab 5m X 8m, mely 10m X 8m-ig, vagy 5m X 16m-ig bővíthető

Pilisszentivánra: 10.000 Ft / sátor / rendezvény
Szomszédos községekbe: 15.000 Ft / sátor / rendezvény
Más községekbe: 15.000 Ft / sátor / rendezvény + járulékos költségek

FONTOS!

A sátrakat minden esetben az egyesület tagjai állítják és bontják!
A felállítás után és a lebontás előtt keletkezett károkért a bérlő felel!

Időpont egyeztetés, árajánlat kérés: az elérhetőségeink menüpontban található telefonszámon!

Előre egyeztetett időpontban bérelhető egyesületünktől sörasztal és sörpad.

Raktárkészleten lévő mennyiség: 10 garnitúra

A bérlés összege: 1.500 Ft/alkalom/garnitúra + szállítási költség

Sátorral együtt történő bérlés esetén a bérlés összege egyedi elbírálást követően megegyezés szerint kerül megállapításra.

Egyesületünk tulajdonát képezi egy VW T4-es 1+8 személyes mikrobusz, melyet sofőrrel együtt lehet bérbe venni a következő feltételekkel:

A gépjármű napi díja sofőrrel együtt: 15.000 Ft + üzemanyagköltség

Egyesületünk tulajdonát képezi egy Mercedes-Benz típusú gépezetes tolólétra, melyet előre egyeztetett időpontban a körülményektől függően, megegyezés szerint kínálunk bérmunkára:

A gépjármű napi díja: előzetes felmérést követően, megegyezés szerint.

Előre egyeztetett időpontban, a körülményektől függően, megegyezés szerint.

Előre egyeztetett időpontban, megegyezés szerint.

Előre egyeztetett időpontban, a körülményektől függően, megegyezés szerint!

Előre egyeztetett időpontban, körülményektől függően, megegyezés szerint.

Előre egyeztetett időpontban, a körülményektől függően, megegyezés szerint!

Előre egyeztetett időpontban, a körülményektől függően, megegyezés szerint.

Előre egyeztetett időpontban megegyezés szerint vállalunk születésnapi és/vagy meglepetés bulik lebonyolítását a tűzoltószertárban és környékén.

Lehetőség nyílik a tűzoltásban használt eszközök megismerésére, kipróbálására, az udvart kihasználva remek kaland lehet a szülinapi bulik kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Kérésre ifjúsági csoporttagjaink, és/vagy felnőtt kollégáink és készek bemutatni, hogyan is dolgozunk életszerű helyzetekben.

Előre egyeztetett időpontban megegyezés szerint vállalunk életszerű műszaki mentési és/vagy tűzoltási bemutatókat.

Amit a megrendelőnek kell biztosítania:

• a bemutató tárgyát (autóroncs, vagy egyéb tárgy, anyag)
  • az üzemanyag és úti költséget
  • a bemutató résztvevőinek teljes ellátását