Bevételeink

Az egyesület támogatására szánt összeget az alábbi számlára lehet átutalni:

Név: Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület
Bankszámla: K&H Bank Zrt. 10402104-50526957-80521001

A támogatás összegét a felajánlási célnak megfelelően, ennek hiányában működési célra fogjuk felhasználni!

A támogatás összegéről, mint közhasznú egyesület, adóigazolást tudunk kiállítani az adományozó, támogató részére, amely összeg a hatályos törvényben meghatározott százalékig levonható a támogató adójából.

Készpénzfelajánlást is szívesen fogadunk, előre egyeztetett időpontban.

Készpénzfelajánlását bevételi pénztárbizonylat ellenében tudjuk elfogadni!

Bármilyen felajánlást szívesen fogadunk!

szervizelést – árkedvezményt – alkatrészt – felújítást – karbantartást – ruházatot – egyéb eszközt – nyomdaipari termékeket – számítástechnikai eszközöket

Kedvezményes áron, esetleg díjmentesen nyújtott szolgáltatásokkal is lehet támogatni egyesületünket.

Tárgyat vagy eszközt, az egyesület használatába át lehet adni meghatározott, vagy meghatározatlan időre.

A felajánlási szelvényt az alábbiak szerint kell kitölteni:

A kedvezményezett neve:

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület