2023. március 23. csütörtök, Emőke

Látogatóink száma: 2403270 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Továbbképzés 2023

2023.02.10-14. Hagyományosan az év elején tartottuk meg szokásos továbbképzésünket, melyre idén Berekfürdőn került sor.

Egyesületünk igyekszik minden évben megteremteni a lehetőséget tagjainak egy csapatépítő továbbképzésen való részvételre. Idén a berekfürdői Touring Hotelben került megrendezésre két turnusban az esemény, hogy településünk biztonsága, polgárőri jelenléte és tűzoltói ügyelete zavartalan, megszakítás nélküli legyen. Az első turnusban péntektől vasárnapig 18 fő egyesületi tag, a másodikban vasárnaptól keddig 12 fő egyesületi tag vett részt a továbbképzésen, melyen mind a polgárőri, mind az önkéntes tűzoltói munkával kapcsolatban voltak tapasztalatcserék, célok lettek kitűzve az idei évre mindkét, sőt az ifjúsági csoporttal együtt mindhárom területen. Egyesületünk tagjai a komoly témák mellett jól érezték magukat, amit nagyon fontosnak tartunk szabadidőnk hasznos eltöltése során a mindennapokban is. Egy jó csapat mindenre képes és Mi úgy gondoljuk jó csapat vagyunk! Köszönjük a részvételt minden megjelent egyesületi tagnak és köszönet az Őket támogató családtagoknak is!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép