2023. március 23. csütörtök, Emőke

Látogatóink száma: 2403270 (1)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Megérkezett a várva várt szárítószekrény

2023.02.13. Hétfőn kora délután érkezett meg a szállító cég gépjárműve szertárunkhoz, átvettük a várva várt szárítószekrényt.

2022. második félévében körvonalazódott az a támogatás, melynek gyümölcsét ma átvehettük. Menczer Tamás országgyűlési képviselő Úr segítségével 2 millió Forintos kormányzati támogatásban részesült egyesületünk, melyről év vége felé született döntés és érkezett meg számlánkra a támogatás összege. Ekkor lett megrendelve a korábban a legjobb árajánlatot adó osztrák OSMA Trocknersysteme GmbH-tól az a speciális szárítószekrény, mellyel védő és egyenruhazatainkon túl eszközeinket, csizmáinkat és kesztyűinket is mihamarabb újra használhatóvá, bevethetővé tudjuk tenni. Jelenleg nagyon sok problémát jelent a nem megfelelő fűtéssel üzemelő szertárunk, eszközeink és ruházataink gyorsabb állapotromlását okozzák a nem, vagy lassan száradó lehetőségek. Ezt segíti a jövőben a speciális szárítószekrény. A szekrényt kicsomagoltuk, helyet csináltunk neki a szertárban, a használati útmutató tanulmányozását követően az előttünk álló napokban ki is fogjuk probálni, valamint kialakítani egy használati segédletet minden Kollégánk számára. Köszönjük szépen Menczer Tamás Úr közbenjárását, támogatását, ismét egy hasznos, nagy értékű, profi géppel gazdagodott egyesületünk, településünk!

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép