2023. január 31. kedd, Marcella

Látogatóink száma: 2403222 (0)

 

Freiwillige Feuerwehr Marktleugast Vajdaszentiványi Tűzoltóság Freiwillige Feuerwehr Tettau

Indulás Mohács felé 2013.06.11.

 Egyesületünk kedd reggel kapott felkérést, hogy Mohács térségébe menjen segíteni az árvízi védekezési munkálatokat.
Azonnal megkezdtük a feladatra való felkészülést, így egy órával a telefonhívást követően megvolt az a 4 fő, aki ma indul útnak a helyszínre. Két egyesületi tagunk a híradó-ügyeleti helységből kezdte meg az előttünk álló napok előkészítését. Előreláthatólag hétfőig írtuk össze az egyesületből önként jelentkezőket, hogy minden reggel 9 órakor útnak induljon majd 4 fő váltás, aki dél körül veszi át a helyszínt leadós szolgálatunktól. Leadósaink délután 3 óra körül érnek majd haza a tervek szerint. Egyesületünk műszaki mentő-szerünkkel indult el ma délután kettőkor, váltásunkat pedig előreláthatólag a pesthidegkúti önkéntes Kollégák mikrobusza viszi, hozza majd. Lehetőségeinkhez mérten rendszeres tájékoztatással kívánunk jelentkezni a helyszínről.

Pilisszentiváni Polgárőrség és Tűzoltó Egyesület

Nyomtatás E-mail

Visit betroll.co.uk the best bookies

Felhőkép

Felhőkép

UV térkép

UV térkép

Széltérkép

Széltérkép

Hőtérkép

Hőtérkép